На Сумщині перевізники хочуть брати за проїзд у маршрутці шість гривень

Конотопські підприємці вважають, що вартість проїзду у міському автомобільному транспорті має зрости вдвічі

Як повідомили в управлінні економіки Конотопської міської ради, про це перевізники заявили під час наради, яка відбулась в міськраді 16 грудня, пише Depo.Суми.

За словами підприємців, тарифи на перевезення, встановлені у 2014 році, на сьогодні не забезпечують стабільності роботи міського автомобільного транспорту, так як значно змінились складові тарифу. Зокрема, в діючий тариф закладена вартість дизпалива 13,2 гривні, проте на сьогодні вона становить 22 гривні. Заробітна плата збільшилась з 1230 грн до 1600 грн на сьогодні (3200 грн. мінімальна заробітна плата планується на 2017 рік), вартість запасних частин для ремонту автотранспорту зросла майже в 2 рази. За попередніми розрахунками перевізників вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6 гривень.

Ще одним питанням, яке піднімали під час наради перевізники, було відшкодування пільгового проїзду учасників АТО. Зі слів підприємців, сьогодні вони здійснюють перевезення учасників АТО за рахунок власної господарської діяльності без обмежень і без бюджетної компенсації. Натомість у зв’язку із дислокацією військових частин кількість учасників АТО в місті значно зросла.

За результатами наради було прийнято рішення повернутись до питання збільшення тарифів на автомобільні перевезення після затвердження радою України бюджету на 2017 рік. Щодо пільгових перевезень управлінню економіки дали завдання вивчити досвід інших міст України, повідомляє ТопКонотоп.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми