ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині "пацифіст" отримав два роки за ухилення від мобілізації

Шосткинця засудили за ухилення від призову. Це перший випадок в Сумській області, коли чоловік отримав реальний строк ув’язнення за відмову отримати повістку
Depo.
10 липня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
На Сумщині "пацифіст" отримав два роки за ухилення від мобілізації
На Сумщині "пацифіст" отримав два роки за ухилення від мобілізації

На суді 38-річний чоловік свою провину не визнав. За його словами, незважаючи на незадовільний стан здоров'я, він був визнаний членами медкомісії придатним для проходження служби. Утім від відправки до військової частини призовник відмовився, пояснивши свої дії тим, що "раніше не служив, ніколи не тримав в руках зброю, боїться крові і має на утриманні хвору матір", повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

За свідченням голови військово-медичної комісії, у чоловіка були скарги на стан здоров'я. Але під час обслідування серйозних відхилень медики не виявили, а тому визнали його придатним для проходження служби, крім підрозділів спеціального призначення.

Згідно копії військового квитка, з 2001 року шосткинець має звання солдата і перебуває у запасі. Також у ході судового засідання з'ясувалось, що, крім підозрюваного, з матір'ю мешкає і його повнолітня сестра, яка може доглядати за хворою.

Чоловіка визнали винним в ухиленні від призову по мобілізації і присудили покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Невизнання свої провини підсудним суд розцінив як обрану стратегію захисту, аби уникнути покарання.

Нагадаємо, як повідомлялося, на Сумщині звільняють посадовців через зрив мобілізації.

Більше новин про хід мобілізації на Сумщині читайте на Суми.depo.ua