На Сумщині немає тест-систем для визначення коронавірусу
Скільки тест-систем може потребувати Сумщина у разі необхідності, в обласному управлінні охорони здоров’я ще не знають
- Суми
-
5 березня 2020 13:33

У Сумах приймати хворих на коронавірус готові 4 лікарні: дві дитячі - міська та обласна, а також лікарня №4 і обласна інфекційна лікарня, передає Depo.Суми із посиланням на "Суспільне Ua".
Одночасно госпіталізувати можуть 493-х людей. Водночас тест-систем для визначення коронавірусу на Сумщині поки немає.
"На засіданні РНБО секретар Олексій Данілов сказав чітко, у нас розроблена двома науковими інститутами своя тест-система. І вона зараз проходить апробацію. Завдання було дано, щоб ця тест-система з'явилась у нас після 10 березня. Будемо сподіватися, що вона з’явиться. Є домовленість, що, якщо у нас щось виникне, тест-системи нам будуть одразу надані. Від МОЗу", - сказав директор обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський.
Скільки тест-систем може потребувати Сумщина у разі необхідності, в обласному управлінні охорони здоров’я не знають – не рахували.
Нагадаємо, що в одеських вишах готуються протистояти коронавірусу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:10 Розвідка встановила росіян, причетних до ракетного удару по Сумах 3 червня
- 16:40Рашисти обстріляли громаду на Сумщині, двоє поранених
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 20:54В Сумах шахраї привласнили понад 1,6 млн грн пожертв на ЗСУ
- 19:33 росіяни вивезли до рф чотирьох мешканців окупованого села на Сумщині
- 11:55 ЗСУ зупинили просування військ РФ на Сумщині, лінія бойового зіткнення стабілізована, — Сирський
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:33Білі янголи Сумщини евакуювали подружжя з прикордонного села
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:56У НАТО вважають нереальним оточення Сум: Причини й деталі
- 13:11В ДПСУ розповіли про активність росіян на Сумщині
- 10:16В поліції показали наслідки нічного удару по Сумщині, що забрав життя трьох людей (ФОТО) ФОТО
- 09:05Ворожі дрони атакували Сумщину. Загинуло троє людей, серед них дитина
- 14:44Сили Оборони України звільнили село на Сумщині та зуміли стабілізувати свій лівий фланг, - DeepState
- 12:55Успіхи ЗСУ: Відбили Андріївку на Сумщині й просунулися в Юнаківці
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 20:41росіяни вдарили безпілотниками по Сумах: на підприємстві спалахнула пожежа ФОТО Відео