ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині "мітять" кордон між Україною та москалями

Працівники територіальних органів земельних ресурсів у Сумській області долучилися до робіт із визначення україно-російського кордону на місцевості
Depo.
21 травня 2015 08:48
ФОТО: depo.ua
На Сумщині "мітять" кордон між Україною та москалями
На Сумщині "мітять" кордон між Україною та москалями

У зв'язку із зовнішньополітичною ситуацією, що склалася у відносинах між Україною і Російською Федерацією, ці роботи набувають стратегічного значення з точки зору забезпечення безпеки та оборони, пише Суми.depo.ua.

У Сумській області проведено підготовчі землевпорядні роботи з демаркації україно-російського кордону та напрацьовані землевпорядні матеріали, - повідомила перший заступник керівника землевпорядної служби області Валентина Пелих.

До відома: загальна протяжність сухопутної ділянки українсько-російського державного кордону становить 1974,04 км та проходить по територіях Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської і Донецької областей.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 року Уряд визначив відповідальних за визначення україно-російського кордону на місцевості.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру відповідає за проведення робіт із землеустрою, забезпечує виконання топографо-геодезичних, картографічних, гідрографічних та інженерних робіт.

Загальна протяжність Державного кордону України становить 6992,982 км, з них 5637,982 км - сухопутна ділянка, 1355,0 км - морська ділянка. Делімітація державного кордону між Україною і Російською Федерацією завершена у 2004 році.

Нагадаємо, як повідомлялося, на Сумщині сформують загони тероборони та відправлять охороняти умовний кордон.