На Сумщині митники "відібрали" в контрабандистів спирт, бронзового Василя та помаду

Товари конфісковано, на порушників чекає штраф

На митному посту "Бачівськ" Сумської митниці ДФС в автомобілі марки Volkswagen під керуванням громадянина України виявлено 76,5 та 18 літрів  прозорої та коричневого кольору рідини з характерним запахом спирту, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Сумській області.

На митному посту "Хутір-Михайлівський" в ході проведення митного контролю купе провідника потягу сполученням "Кишинів – Москва" у валізі серед особистих речей було виявлено бюст чоловіка з металу жовтого кольору (за попередніми даними це бронза). З лицевої сторони бюсту напис "Василій ІІІ"  висотою 260 мм, який провідник не задекларував в митній декларації письмово та не заявив про нього в ході усного опитування під час проведення митного  контролю.

Пізніше при проведенні митного контролю потягу сполученням "Москва- Кишинів" в купе провідника під спальним місцем виявлено 66 незадекларованих наборів помад "KYLIE".

На митному посту "Конотоп" у громадянина Росії знайдено пігулки "Феназепам", які обмежені до переміщення.

Усі товари вилучено, на порушників чекає штраф.  Справи будуть передані до суду.Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми