ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині лікуватимуть душі "Кульбабою"

Відповідну назву має щорічний фестиваль психології та творчості, який цього разу відбудеться під Сумами 26-28 червня на базі відпочинку "Грунівська Січ"
Depo.
5 червня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
На Сумщині лікуватимуть душі "Кульбабою"
На Сумщині лікуватимуть душі "Кульбабою"

Це вже п'ятий такий фестиваль під відкритим небом. Він був заснований з метою набуття та обміну корисною інформацією, яка сприяє всебічному розвитку особистості. Щороку він підвищує психологічний, культурний, духовний розвиток населення області. Про це пише Суми.depo.ua, посилаючись на сайт фестивалю.

У програмі триденного заходу - майстер-класи, тренінги, семінари за напрямками психології (позитивна психотерапія, гештальт-психологія, робота з жіночністю), творчості (театральна імпровізація, плетіння ловців снів, етно-барабани, постановка голосу, гра на сопілці), оздоровчі та духовні практики (йога, Сур’я намаскар, акройога, зарядка), автентичні традиції (обереги, еко-життя, козацькі забави), розвиток і активний відпочинок (психологічні ігри, хороводи, катання на конях, лазня).

На учасників також чекають різноманітні ігри, музичні імпровізації, театральні виступи та вечірня програма біля багаття.