На Сумщині копи "прикрили" дві "точки" заборонених ігор

В Конотопі працівники поліції викрили роботу двох нелегальних гральних закладів

Поліція Конотопа проводить перевірку діяльності закладів, що працювали під вивіскою Інтернет-центрів, на предмет надання громадянам заборонених послуг з грального бізнесу. Наразі поліцейські для проведення відповідної експертизи вилучили комп’ютерну техніку, карти пам’яті, грошові кошти та службову документацію, пише Depo.Суми з посиланням на відділ комунікації поліції сумської області.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 2032 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), поліція провела санкціонований обшук двох нелегальних гральних закладів, які надавали послуги у сфері проведення азартних ігор.

В ході обшуку виявлені та вилучені комп’ютерна техніка, карти пам’яті, грошові кошти та службова документація. Все вилучене майно направлено для проведення експертизи.

Якщо експерти доведуть, що вилучене використовувалось для надання заборонених законом гральних послуг, винні будуть притягнуті до кримінальної відповідальності та понесуть покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція