ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині комісія вирішила, що області вкрай необхідно добудувати психдиспансер

На завершення другої черги обласного психоневрологічного закладу на вулиці Ковпака планують виділити близько 20 мільйонів гривень
Depo.
2 липня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua
На Сумщині комісія вирішила, що області вкрай необхідно добудувати психдиспансер
На Сумщині комісія вирішила, що області вкрай необхідно добудувати психдиспансер

Гроші повинні надійти з Фонду регіонального розвитку, який всього на потреби області спрямує 107 мільйонів гривень, передає Суми.depo.ua.

Психдиспансер потрапив до переліку об’єктів, які потрібно добудувати. Їх визначала регіональна комісія. Як повідомив начальник управління охорони здоров'я Сергій Бутенко, об'єкти, які розглядалися, повинні були відповідати декільком критеріям: наявність проектно-кошторисної документації, значимість будівництва для регіону і обгрунтування користі для громади від його добудови.

За словами посадовця, для Сум важливість добудови саме психоневрологічного диспансеру полягає у необхідності надання пацієнтам комфортних умов перебування. Існуюча профільна медустанова знаходиться на Свердлова, 16. У старій будівлі є 70 ліжко-місць у двох палатах: 40 чоловічих і 30 жіночих. При нормі від 7-13 кв.м на людину в приміщенні на вулиці Свердлова пацієнти туляться на площі в 1,7 кв. м, що порушує санітарні норми, пише 0542.

Крім того, через незавершене будівництво існуюча будівля руйнується. Враховуючи, що протягом 2010-2012 року на неї було виділено 50 мільйонів гривень, комісія прийняла колективне рішення завершити добудову другої черги. Але тоді, коли надійдуть кошти. 

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua