На Сумщині директор товариства приховала від бюджету 1,5 млн грн

Директор Товариства з обмеженою відповідальністю ухилялась від сплати податків
 

Прокуратурою Сумської області спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області викрито злочинну діяльність директора Товариства з обмеженою відповідальністю, спрямовану на ухилення від сплати податків, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення прокуратури.

Встановлено, що до серпня 2016 року вказане товариство реалізовувало паливо моторне альтернативне власного виробництва та сплачувало до бюджету акцизний податок на пальне. Однак з вересня 2016 року товариство стало реалізовувати продукцію "Етанол як складник бензину", яка згідно з чинним законодавством не відноситься до підакцизних товарів та не потребує оплати податків.

При цьому згідно висновку комплексної судової експертизи зразка готової продукції – "Етанол як складник бензину" є підакцизним товаром. Тобто, керівник товариства з обмеженою відповідальністю з метою ухилення від сплати податків, не змінюючи виробництва, змінила лише назву продукції. У результаті чого до бюджету лише за вересень 2017 року не сплачено 1,5 млн грн.

За результатом слідства директору товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати акцизного податків) КК України.

Підозрюваній загрожує штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми