UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині чоловік отримав 17 тис. грн штрафу за відмову від обсервації

Чоловік в судовому засіданні вину не визнав, пояснюючи відмову неналежними умовами обсервації

На Сумщині чоловік отримав 17 тис. грн ш…

30 квітня 2020 року за порушення правил карантину, який  запроваджено на території України Постановою КМУ від 11.03.2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2" (зі змінами та доповненнями),  Сумський районний суд Сумської області  притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності та наклав на нього штраф в розмірі 17 000 гривень. 

Відповідно до протоколу, 16 квітня  2020 року на АПП "Юнаківка" громадянин П., який останній час перебував на території Російської Федерації, приїхав на територію України і відмовився прослідувати до місця обсервації, чим порушив вимоги п. 5 Постанови КМУ від 11.03.2020 року зі змінами, внесеними постанови від 08.04.2020 року № 262 та  вчинив правопорушення, передбачене ст.44-3 КпАП України.

Чоловік в судовому засіданні вину не визнав та пояснив, що при поверненні на територію України йому повідомили про обсервацію, але він зауважив, що там неналежні умови та  відмовився від обсервації.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, суд враховував характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини що пом`якшують і обтяжують його відповідальність  та  дійшов висновку, що в діях  чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, за ознаками порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, встановлених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами".

Також чоловікові доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн. 40 коп. на користь держави.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаній справі можна здійснити за номером 587/753/20, - йдеться на сайті Сумського районного суду

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"