ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині чиновники погодилися боротися з корупцією за допомогою нових технологій

Посадовці підписали Меморандум щодо впровадження Порталу державних послуг iGov
Depo.
14 січня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua
На Сумщині чиновники погодилися боротися з корупцією за допомогою нових технологій
На Сумщині чиновники погодилися боротися з корупцією за допомогою нових технологій

Під документом поставили свої підписи голова обласної ради, міські голови міст Суми, Глухів, Конотоп, Шостка, Ромни, голова Охтирської районної ради. Свій електронний підпис надіслав і голова громадської організації "Технології проти корупції", пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Портал державних послуг iGov розроблено волонтерською командою для удосконалення роботи органів державної влади та боротьби з корупцією.

На порталі зібрано послуги, які державні органи влади надають громадянам та бізнесу. Частина з них доступна через мережу інтернет, інша – все ще очікує на провадження в електронній формі.

Послуги в електронному вигляді мають низку переваг, зазначають розробники проекту iGov. Серед них: зручність для громадян, зменшення черг та навантаження на співробітників, зменшення кількості помилок та проблемних ситуацій, детальна статистика щодо роботи підлеглих для керівників, система нагадування на випадок "застрягання" заявки, але основне – зменшення корупційних ризиків.

За словами розробників, впровадження сервісу відбувається безкоштовно, з боку влади необхідна лише організаційна підтримка для запуску послуг в електронному режимі.

Нині пілотний проект реалізовано в Дніпропетровській області (213 послуг), Київській (158), Львівській (78) та Тернопільській (52).

Підписання багатостороннього Меморандуму дозволить створити якісно нові форми організації діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, створити якісний зворотній зв’язок та взаємодію з громадою щодо надання доступу до інформаційних ресурсів, можливості отримання електронних адміністративних сервісів та послуг, посилить прозорість у діяльності влади.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми