ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині чиновник отримав 5 років з конфіскацією

П'ять років за гратами, конфіскація половини належного йому майна та позбавлення спеціального звання 9 рангу державного службовця. Такий вирок виніс районний суд одному з керівників Ямпільської адміністрації за вимагання та отримання хабара
Depo.
19 травня 2015 18:38
ФОТО: depo.ua
На Сумщині чиновник отримав 5 років з конфіскацією
На Сумщині чиновник отримав 5 років з конфіскацією

У червні минулого року до працівників УДСБЕЗ УМВС в Сумській області звернувся заступник директора одного з Сумських приватних підприємств про те, що заступник голови Ямпільської адміністрації вимагає в нього хабар за позитивне вирішення питання про надання дозволу на погодження об'єктів будівництва на території Ямпільського району, пише Суми.depo.ua.

До того ж чиновник обіцяв у подальшому не проводити в перевірок під час проведення будівельних та ремонтних робіт за бюджетні кошти на замовлення райдержадміністрації (газифікація та ремонт школи, будівництво футбольного майданчика та інше), а також надати можливість прийняти участь під час проведення процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти.

Свої послуги чиновник цінив в 35,7 тисяч гривень. Співробітники міліції затримали його під час отримання бажаних грошей.

Слідство по справі тривало майже п'ять місяців. І весь цей час підозрюваний намагався переконати правоохоронців в тому, що отримані ним гроші - не хабар, а начебто повернутий йому борг.

Зазначимо, з початку року УДСБЕЗ в Сумській області виявило 8 подібних "любителів" додаткового заробітку.