На Сумщині будуть судити сепаратиста

Прокуратурою Сумської області за матеріалами Служби безпеки України 28 травня 2015 року до суду скеровано обвинувальний акт стосовно тридцятирічного мешканця Сумщини
Depo.
28 травня 2015 18:38
ФОТО: depo.ua

Чоловік підозрюється у вчиненні злочинів за ч.1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, пише Суми.depo.ua.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказаний громадянин з метою дестабілізації ситуації в регіоні в мережі інтернет розповсюджував матеріали із закликами до відокремлення окремих територій України (у тому числі й Сумської області) та приєднання їх до Російської Федерації, висловлювався на підтримку анексії Криму та створення так званої Новоросії.

Водночас, при проведені обшуку за адресою проживання обвинуваченого, окрім його персонального ноутбука за допомогою якого було здійснено розповсюдження вказаних матеріалів, вилучено ще й бойову гранату РГД-5, яка відповідно до висновку вибухотехнічної експертизи НДЕКЦ при УМВС України відноситься до боєприпасів.

Зловмисник був затриманий співробітниками Служби безпеки України в Сумській області напередодні травневих свят, оскільки 9 травня планував вчинити диверсію в м. Суми.