На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу

До органів соціального захисту населення за її призначенням звернулося вже 10404 сім'ї
Depo.
21 липня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua
На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу
На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу

Про це у ході брифінгу повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка, передає Суми.depo.ua.

"Грошову допомогу призначено 10159 сім'ям. Загальна сума виплат з початку року склала 44,1 мільйона гривень", - поінформувала посадовець.

Людмила Мусіяка нагадала, що для призначення допомоги представник родини має звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) з відповідною заявою, пред'явити паспорт громадянина чи інший документ, що посвідчує особу, надати копію свідоцтва про народження дітей, свідоцтва про одруження (за потреби); довідки всіх членів сім'ї про взяття на облік осіб, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО; письмову згоду (довільної форми) від інших членів родини про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї.

Розмір виплат для непрацездатних осіб (пенсіонерів, дітей) становить 884 гривні на одну людину (члена сім'ї); для інвалідів - 949 гривень, для працездатних осіб - 442 гривні. При цьому загальна сума допомоги на сім'ю розраховуватиметься як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Адресна допомога призначена для покриття витрат на проживання, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг.

Більше новин про життя переселенців на Сумщині читайте на Суми.depo.ua