ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу

До органів соціального захисту населення за її призначенням звернулося вже 10404 сім'ї
Depo.
21 липня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua
На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу
На Сумщині більше 10 тисяч родин переселенців отримують щомісячну допомогу

Про це у ході брифінгу повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка, передає Суми.depo.ua.

"Грошову допомогу призначено 10159 сім'ям. Загальна сума виплат з початку року склала 44,1 мільйона гривень", - поінформувала посадовець.

Людмила Мусіяка нагадала, що для призначення допомоги представник родини має звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) з відповідною заявою, пред'явити паспорт громадянина чи інший документ, що посвідчує особу, надати копію свідоцтва про народження дітей, свідоцтва про одруження (за потреби); довідки всіх членів сім'ї про взяття на облік осіб, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО; письмову згоду (довільної форми) від інших членів родини про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї.

Розмір виплат для непрацездатних осіб (пенсіонерів, дітей) становить 884 гривні на одну людину (члена сім'ї); для інвалідів - 949 гривень, для працездатних осіб - 442 гривні. При цьому загальна сума допомоги на сім'ю розраховуватиметься як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Адресна допомога призначена для покриття витрат на проживання, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг.

Більше новин про життя переселенців на Сумщині читайте на Суми.depo.ua