ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині базуватиметься новий український "спецназ рейнджерів" (ФОТОФАКТ)

Держслужба з надзвичайних ситуацій створює у складі міжрегіонального центру швидкого реагування в Ромнах підрозділ рятувальних робіт підвищеного ризику
Depo.
24 квітня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua
На Сумщині базуватиметься новий український "спецназ рейнджерів" (ФОТОФАКТ)
На Сумщині базуватиметься новий український "спецназ рейнджерів" (ФОТОФАКТ)

Про це повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"Участь у міжнародних рятувальних та інших гуманітарних операціях, у заходах з територіальної оборони і протидії тероризму - все це види діяльності, які здійснюватимуть фахівці створеного підрозділу рятувальних робіт підвищеного ризику", - повідомляє прес-служба відомства.

"Спецназ" працюватиме у складі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у Ромнах Сумської області.

Визначати район надзвичайної ситуації рейнджери будуть шляхом наземної розвідки або здійсненням десантування з будь-яких типів повітряних суден з висот від 100 до 5000 м. Вони будуть проводити аварійно-рятувальні роботи особливої ​​складності на потенційно небезпечних об'єктах, а також у важкодоступній місцевості, проводити підводно-технічні роботи на глибинах до 60 метрів, здійснювати моніторинг радіаційної, хімічної та біологічної ситуації, проводити розмінування, забезпечувати евакуацію громадян, доставку гуманітарних вантажів, вести науково-дослідну діяльність тощо, заявляють у ДСНС.

"Ми чітко усвідомлюємо амбітність цілей, які поставили перед собою, а також їх актуальність у контексті сьогоднішнього дня, - заявив начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв.

"Створений підрозділ комплектується виключно офіцерами, кращими з кращих. Вони мають хорошу фізичну підготовку, психологічну стійкість, якісно володіють іноземними мовами, здатні оперативно ухвалювати рішення і працювати в команді. На керівні посади прийшли люди з багаторічним досвідом, які раніше очолювали профільні підрозділи нашого центру. Під їх керівництвом зараз проходять стажування курсанти Харківського національного університету цивільного захисту. Через кілька місяців ми чекаємо їх уже в лейтенантських погонах", - говорить начальник центру.