ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині активізується африканська чума свиней у популяції кабанів

Сьогодні лісокористувачами області здійснюються діагностичний відстріл диких свиней
Depo.
30 липня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
На Сумщині активізується африканська чума свиней у популяції кабанів
На Сумщині активізується африканська чума свиней у популяції кабанів

На сьогодні поширення африканської чуми свиней в Сумській області не спостерігається. Проте повідомлення про факти виявлення захворювання у сусідніх областях та випадок у Глухівському районі вимагає підвищення рівня безпеки. Про це, як стало відомо Depo.Суми, заявив керівник апарату облдержадміністрації Олег Сухонос під час наради.

В області прийнято рішення про депопуляцію диких свиней в зоні нагляду та зменшення щільності популяції в інших районах Сумщини.

На переконання Олега Сухоноса, необхідно зосередити зусилля на дикій фауні, аби не допустити проникнення АЧС у фермерські господарства та приватний сектор, які мають працювати в закритому режимі.

Сьогодні лісокористувачами області, особливо у зоні нагляду, здійснюються діагностичний відстріл диких свиней з відбором лабораторного матеріалу, проводиться спостереження за дикою фауною та упередження браконьєрського полювання на кабана.

Докладніше читайте: На Сумщині масово вбивають диких кабанів

В області також здійснюється жорсткий контроль за переміщенням і реалізацією м'ясної продукції на ринках, проникненням зараженої продукції через кордон та ведеться постійний моніторинг поголів'я свиней.

Нагадаємо, у двох мертвих кабанів виявили африканську чуму свиней.

Більше новин про епідемії Сумщини читайте на Depo.Суми.