На Сумщині 57-річний батько-пияка знущався над сином з інвалідністю

Чоловік стверджує, що приковував сина до ліжка, оскільки він агресивно себе поводив 

Сьогодні, 22 березня, Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 57-річного жителя Тростянецького району, який систематично приковував ланцюгом до ліжка свого 30-річного сина. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Сумщини, пише Depo.Суми.

Про вказаний факт стало відомо завдяки медикам, які прибули за викликом у будинок, де проживав батько разом зі своїм сином, який має інвалідність першої групи. Після того, як три роки тому померла мати хлопця, чоловік періодично приковував сина до ліжка ланцюгом, який закріплював замком. Свої дії чоловік пояснив тим, що син поводив себе агресивно і в такий спосіб він намагався його вгамовувати. Також він обмежував його волю, коли виходив з будинку. Водночас до медиків за допомогою чоловік не звертався, належним чином за сином де доглядав, при цьому зловживав алкоголем.

Юнака направлено на стаціонарне лікування до медичної установи. Разом з тим, прокурором Сумської області готується лист до компетентних органів щодо вирішення його подальшої долі, зокрема місцеперебування, оскільки життя в батьківському будинку становить загрозу його здоров'ю та навіть життю.

За словами прокурорів, вже готове клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене небезпечним для життя та здоров’я потерпілого способом, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань) КК України. За скоєне горе-батьку загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми