На Сумщині засудили двох харків'ян, які займалися квартирними крадіжками

Чоловікам, які у 2017 році "обчистили" вісім осель жителів Охтирки, призначили покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі 

Охтирською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно двох жителів Харкова, які влітку 2017 року скоювали крадіжки майна з квартир у Охтирці. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Сумщини, пише Depo.Суми.

Обвинувачені приїжджали в Охтирку на своєму легковому автомобілі та обкрадали оселі місцевих жителів в денний час, коли господарі переважно не перебували вдома. Один зі злочинців залишався в машині, спостерігати за навколишньою обстановкою та у разі виникнення небезпеки мав повідомити про це іншого за допомогою засобів радіозв'язку. У цей час інший, за допомогою спеціальних приладів для відмикання замків, проникав до квартир та викрадав цінні речі, зокрема гроші, ювелірні вироби, побутову техніку, оргтехніку. Загалом протягом серпня-жовтня 2017 року зловмисники скоїли вісім крадіжок.

Під час судового розгляду один із обвинувачених свою провину не визнавав, інший визнавав частково, але провина обох повністю доведена та вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області чоловіків засуджено за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло) КК України та призначено міру покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі кожному.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #суд