На Сумщині заборонили ловити рибу аж до кінця червня

На водних об'єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів

З 1 квітня у водоймах Сумської області встановлено заборону на вилов водних біоресурсів, який триватиме до 29 червня 2018 року. З відповідним наказом Управління Держрибагентства в Сумській області можна ознайомитися за посиланням, передає Depo.Суми із посиланням на "Сайт міста Суми"

"З метою оперативного реагування на можливі випадки незаконного використання водних біоресурсів у нерестовий період і залучення до рибоохоронних заходів громадськості при Управлінні був створений оперативний штаб", - заявили в Управлінні Держрибагентства в Сумській області.

Довідкова інформація:

На водних об'єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів. Також забороняється проводити днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм. У нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

Нагадаємо, що на Харківщині також заборонили риболовлю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми