На Сумщині за добу знищили три боєприпаси, а чотири – знайшли

За добу рятувальники провели роботи зі знешкодження трьох артилерійських снарядів, а про ще чотири "знахідки" повідомили містяни

Вчора, 27 березня рятувальники Сумщини провели роботи зі знешкодження трьох артилерійських снарядів (один - калібру 72 мм, два - 76 мм), повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС України у Сумській області.

В смт. Краснопілля місцеві жителі, впорядковуючи територію, біля ставка натрапили на предмет, схожий на боєприпас. Про небезпечну знахідку, яка знаходилась лише в 30 м від житлових будинків, люди повідомили рятувальників.

А у Тростянецькому районі, проводячи земельні роботи на приватній присадибній ділянці за допомогою трактора з боронкою, місцеві жителі відкопали два вибухонебезпечні предмети.

Знайдені боєприпаси піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучили, вивезли за межі населених пунктів у спеціально відведені місця і знищили шляхом підриву.

Також 27 березня, рятувальники отрималиодразу три повідомлення про виявлення предметів, схожих на боєприпаси у Конотопському, Сумському районах та м. Шостка. За попередніми даними, знахідки ідентифіковані як чотири артснаряди (155 мм), три мінометні міни (одна – 50 мм, дві - 82 мм).

У небезпечних місцях встановили охорону та надали заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми