На Сумщині з'ясовують, хто "прихистив" 27 вантажівок львівського сміття

У жовтні 2016 року 27 вантажівок сміття зі Львова "осіли" в Сумській області

Міський голова Глухова Мішель Терещенко отримав листа від прокуратури, у якому повідомляється, що "у результаті розслідування, вивчення документів та свідчень водіїв вантажівок встановлено, що на Глухівський полігон, що був зданий в оренду попереднім мером компанії "Зеленбуд", лише за жовтень минулого року було вивантажено близько 27 вантажівок із львівським сміттям", повідомляє Depo.Суми з посиланням на СТС.

Влада Глухова має детально перевірити наслідки і ризики забруднення для населення. Мер наголосив, що потрібно перевірити, як була зроблена рекультивація полігону, переконатися, що шкідливі речовини не потрапили у питну воду.

"Відходи можуть бути отруєними, або навіть радіоактивними. Вони були вивантажені у нічний час, без будь-якого контролю. Наслідки можуть бути дуже серйозними", - повідомив Мішель Терещенко.

За його словами, Сумська ОДА направить команду експертів для оцінки екологічних наслідків цього злочину. Глухівський полігон можливо закриють на невизначений строк.

Також зазначається, що в ході розслідування власник "Зеленбуду" заявив, що сміття не відвантажувалось. Але доки немає вироку суду, співпраця із ним продовжується.

Наразі триває слідство у рамках кримінального провадження за фактом використання підроблених товаро-транспортних накладних під час перевезення ТВП на територію міста Глухів та забруднення земель села Ярмолинці Роменського району за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.4 ст. 358 та ч.1 ст. 238 КК України. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, сміття зі Львова також неодноразово відвантажували на Полтавщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми