На Сумщині високопосадовця звинуватили у систематичному хабарництві

Начальника Сумської філії ДУ "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби" вимагав хабарі від в'язнів за уникнення конвоювання

Прокуратурою Сумщини затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника Сумської філії ДУ "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України", якого викрито на систематичному вимаганні та отриманні хабарів. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Дії службовця кваліфіковано за ч. ч. 1, 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Слідчі задокументовали неодноразове вимагання та одержання високопосадовцем неправомірної вигоди від ув'язнених за прийняття рішень про неможливість їх етапування (конвоювання) нібито за станом здоров'я із ДУ "Сумський слідчий ізолятор".

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми