На Сумщині викрито банду, що тероризувала заможних людей

"Паровозом" піде 32-річний уродженец села Чернеччина Краснопільського району

Прокуратурою Сумської області організаторові злочинної групи 31.01.2017 вручено повідомлення про підозру у вчиненні розбійних нападів. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 187 КК України, тобто розбій, поєднаний з проникненням у житло, вчинений організованою групою, особами, яка раніше вчинили розбій, інформує Depo.Суми з посиланням на обласну прокуратуру.

Досудовим розслідуванням установлено, що 32-річний уродженець с. Чернеччина Краснопільського району, який вже неодноразово притягувався за скоєння корисливих злочинів проти власності, на початку жовтня 2016 року вирішив використати здобутий злочинний досвід, залучивши до цього ще трьох своїх знайомих із м. Суми та с. Глибне Краснопільського району.

Організатор розробив та довів співучасникам план систематичної злочинної діяльності, який полягав у пошуку осіб, які можуть володіти значними сумами грошових коштів та зберігають їх за місцем мешкання.

Реалізуючи свої злочинні наміри, чоловіки у вечірній час проникали в помешкання приватних підприємців, застосовуючи до господарів насилля, викрадали цінні речі. На даний здобуто достатньо доказів щодо причетності вказаних осіб до нападу на родину в с. Чернеччина Краснопільського району та жителя м. Суми.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Анатолій Мірошниченко, організатору та його спільникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, також перевіряється їх причетність до інших аналогічних злочинів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #кримінал