На Сумщині викрили бойовика "ДНР"

Мешканця Сумської області підозрюють у роботі на терористів

На Сумщині викрито уродженця області, який є бойовиком "ДНР", повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Правоохоронцями викрито уродженця Сумської області, який після проходження спеціальної бойової підготовки у створених російськими спецслужбами центрах підготовки бойовиків та підтримуючи сепаратистські ідеї, вступив до лав одного з батальйонів терористичної організації "Донецької Народної Республіки" та бере активну участь у ній шляхом вчинення активного збройного супротиву силам антитерористичної операції ЗС України.

Наразі слідчими Служби безпеки України зібрано достатньо доказів на підставі яких, за погодженням із процесуальним прокурором прокуратури області,особі повідомлено про підозру у вчиненні умисного особливо тяжкого злочину за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, оскільки чоловік переховується від органу досудового розслідування, про прийняте процесуальне рішення йому повідомлено у спосіб, передбачений КПК України, а саме, під час обшуку за місцем його мешкання підозру вручено дорослому члену родини. Наразі готується клопотання до суду про надання дозволу на здійснення стосовно підозрюваного спеціального досудового розслідування у порядку, передбаченому КПК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми