На Сумщині таджик намагався спокусити прикордонників російськими рублями

Прикордонники зафіксували спробу дачі хабара свому співробітнику

До пункту пропуску "Бачівськ" на в'їзд до України рейсовим автобусом сполученням "Москва-Кишинів" в якості пасажира прибув громадянин Таджикистану. Під час проходження прикордонного контролю охоронці виявили наявність в наданому паспортному документі двох підроблених відміток держприкордонслужби про перетинання державного кордону України пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу управління держприкордонслужби в Сумській області.

Під час з'ясування походження підроблених відміток, іноземець, з метою "вирішення питання" перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду у сумі 10 тисяч російських рублів, на що отримав відмову.

В діях громадянина Таджикистану, за українським законодавством, містяться ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Прикордонники передали правопорушника працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми