На Сумщині судитимуть підприємця, який привласнив майже 150 тис. грн бюджетних коштів

У офіційній документації щодо ремонту доріг підприємець зазначив недостовірні відомості про обсяги та якість виконаних робіт, в тому числі про використані під час їх виконання матеріали

Прокуратурою Сумщини оголошено про підозру фізичну особу-підприємця, який під час ремонту доріг привласнив бюджетні кошти. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Суми.

Слідством встановлено, що у 2017 році між підприємцем та Хустянською сільською радою Буринського району було укладено договір на проведення ремонту дорожнього покриття декількох вулиць. У подальшому на підставі актів виконаних робіт підприємцю перераховано майже півмільйона гривень.

Однак з'ясувалось, що у офіційній документації підприємець зазначив недостовірні відомості про обсяги та якість виконаних робіт, у тому числі про використані під час їх виконання матеріали. Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи обсяги робіт по ремонту дорожнього покриття є завищеними майже на 150 тис. грн.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 та ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене повторно), ч. 1 та ч. 3 ст. 358 підроблення офіційного документа, вчинене повторно) КК України. Підозрюваному загрожує обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми