На Сумщині судитимуть бізнесмена, який організував схему ухилення від сплати податків

Керівник товариства займався підробкою документів з питань придбання пиломатеріалів та в подальшому використовував їх у фінансово-господарській діяльності

Прокуратура Сумщини оголосила про підозру керівнику товариства, який організував схему ухилення від сплати податків, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури Сумщини.

Слідством встановлено, що підозрюваний залучив до злочинної схеми у якості співучасників ще двох осіб. Зловмисники займались підробкою первинних документів з питань придбання пиломатеріалів та в подальшому використанні підроблених документів у фінансово-господарській діяльності підконтрольних суб'єктів підприємницької діяльності.

Керівник ТОВ займався пошуком джерел придбання бланків первинних документів від суб'єктів підприємницької діяльності. У подальшому з метою штучного завищення податкового кредиту та валових витрат, у тому числі з використанням даних бланків, учасники "банди" виготовляли підроблені документи з питань придбання деревини та пиломатеріалів.

За словами прокурорів, зловмисники порушили вимоги Податкового Кодексу України та занизили податок на додану вартість на суму понад 642 тис. грн. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 28/ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) ч. 2 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в значних розмірах) КК України, вчинені організованою групою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #суд