На Сумщині суд повернув державі два приміщення

До цього приміщення без законних підстав використовувалися як аптечні кіоски

За принципової позиції Конотопської місцевої прокуратури рішенням Господарського суду в комунальну власність повернуто два приміщення площею по 19,1 кв м, які перебувають на балансі Центральної районної лікарні, та з 2007 року використовувались ТОВ як аптечні кіоски, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури Сумської області.

Конотопською місцевою прокуратурою встановлено, що орендар відмовився від пропозиції орендодавця укласти договір на запропонованих ним умовах з урахуванням вимог чинного законодавства. Оскільки сторони не дійшли згоди, то ТОВ мало б повернути приміщення лікарні, проте орендар продовжував використовувати їх без законних підстав. Ураховуючи вищевикладене, прокуратура в інтересах держави в особі Конотопської міської ради звернулась з позовом до ТОВ з вимогою повернути нежитлові приміщення в комунальну власність.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, суд погодився з доводами прокуратури, позовна заява задоволена в повному обсязі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми