На Сумщині розпочався сезон полювання

До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу

  • Суми
  • 8 листопада 2017 10:10

4 листопада в мисливських угіддях Сумщини розпочався сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрових звірів, передає Depo.Суми із посиланням на "СТС".

Згідно інформації Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, колективне та облавне полювання триватиме до 31 грудня, індивідуальне на самців оленя і кабана — до 31 січня 2018 року. Полювання на хутрових звірів за відстрільними картками триватиме до 28 січня 2018 року.

До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України. Цього року суми відшкодувань змінились і збільшились в рази.

Днями полювання є: на копитних при індивідуальному полюванні — усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні — субота та неділя; на хутрових — субота та неділя. Обмежень для відстрілу вовків, лисиць та єнотовидної собаки немає, а от зайця за відстрільною карткою кожен мисливець може добути не більше одного.

Вартість ліцензії має сталу ціну і залежить від виду мисливської тварини: на козулю – 200 грн., на кабана – 600 грн., на оленя – 1000 грн., тоді як загальна вартість полювання може коливатися в межах 2,5 — 3 тис. грн. на козулю, 4 – 5 тис. грн. на кабана та, відповідно, 7 — 8 тис. грн. на оленя і залежить від кількості та якості наданих послуг.

Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки — паспорт на мисливську собаку.

фото: goodfon.ru

Нагадаємо, що на Хмельниччині можна вполювати 7,5 тисяч зайців, по півтори сотні кабанів та козуль.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми