На Сумщині повідомили про підозру бізнесмену-крадію

Підприємець завищив вартість будівельних робіт на 150 тисяч гривень

Конотопською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру в привласненні бюджетних коштів директору товариства з обмеженою відповідальністю, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення прокуратури.

Слідство встановило, що керівник ТОВ у грудні 2016 року уклав договір підряду з КП "Конотопське трамвайне управління" про виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт трамвайного переїзду в м. Конотоп Сумської області".

У подальшому підозрюваний, знаючи, що роботи в повному обсязі не виконані та не відповідають обсягам, зазначеним в проектній документації, склав завідомо неправдиві офіційні документи щодо вартості виконаних будівельних робіт та витрат, на підставі яких на рахунок підприємства було перераховано 1 млн 90 тис. грн.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач, відповідно до висновку комісійної судової будівельно-технічної експертизи, підприємець завищив вартість будівельних робіт на 150 тис. грн.

Відтак його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) КК України.

фото: sumy.gp.gov.ua

Нагадаємо, що на Сумщині судитимуть мати, яка кинула помирати дитину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми