На Сумщині попередили контрабанду кокаїну

Кокаїн планували переправити з однієї з країн Центральної Америки транзитом через Іспанію

  • Суми
  • 13 листопада 2018 10:37

Співробітники СБУ спільно з Цивільною гвардією Королівства Іспанії у взаємодії зі Службою зовнішньої розвідки України під процесуальним керівництвом прокуратури попередили контрабанду в нашу країну майже п'яти кілограмів кокаїну, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення СБУ.

Оперативники встановили, що наркоділки планували переправити кокаїн з однієї з країн Центральної Америки транзитом через Іспанію з використанням міжнародних поштових перевезень.

Під час спільної операції правоохоронці задокументували, що у чотирьох відправленнях з електроприладами в Іспанію була направлена партія наркотику для подальшого переправлення в Україну. Співробітники СБ України з'ясували, що наркотик адресувався двом фізичним особам з Києва, які не здогадувалися про справжній вміст відправлень. Правоохоронці встановили особу та затримали в українській столиці організатора наркобізнесу.

Наразі у межах розпочатого слідчими СБУ кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України планується отримання доказів з іспанської сторони та призначення відповідних експертиз, за результатами яких буде вирішене питання щодо пред'явлення підозри всім фігурантам справи.

Нагадаємо, що у інспектора Київського СІЗО знайшли наркотики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми