На Сумщині поліція затримала педофіла

Зловмисник обирав дітей віком 10-12 років з неблагополучних сімей та під приводом пляжного відпочинку чи пікніків виїздив з ними в малолюдні місця

До поліції Конотопу на Сумщині звернулися мешканці, які повідомили, що з їх дітьми невідомий чоловік веде непристойні розмови. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на ГУ НПв Сумській області.

Згодом він запропонував дітям за винагороду піти з ним на відпочинок у безлюдне місце. Діти погодились. Для того, щоб викрити та затримати розпусника, правоохоронцям довелося розгорнути цілу операцію - адже той був надзвичайно обережний, сторонився інших людей, а обране для "відпочинку" місце кілька разів обходив, видивляючись небажаних свідків.

Коли зловмисник пересвідчився, що його дії залишаться непоміченими, він почав змушувати хлопчиків роздягнутись, фотографував їх на цифровий фотоапарат та намагався схилити до вчинення певних дій. Саме в цей час його і затримали співробітники поліції.

Під час обшуку житла підозрюваного оперативники знайшли беззаперечні докази того, що чоловік не вдовольнявся звичайним спілкуванням з хлопчиками. "В його будинку ми виявили досить велику кількість дитячої порнографії: фотоальбоми, диски, відеокасети, фотоплівка. Також вилучені комп‘ютер та апаратура для виготовлення фотознімків. Зловмисник обирав дітей віком 10-12 років, в більшості - з неблагополучних сімей чи сиріт. Під приводом пляжного відпочинку чи влаштування пікніків велосипедом виїздив з ними в малолюдні місця, де й вчиняв розпусні дії. І хоча своє захоплення сприймав як легковажну гру, однак добре розумів серйозність таких вчинків, а тому був надзвичайно обережний та сторожкий. Сам затриманий зізнається - таким чином "спілкувався" з дітьми впродовж тривалого часу", - говорить оперуповноважений сектору кримінального поліції Конотопського відділу поліції Володимир Ковальов.

Що цікаво - односельці характеризують затриманого як тихого, безконфліктного та привітного чоловіка. Родини не має, проживає сам, працює на залізниці.

Зараз розпусник затриманий. Стосовно нього відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи). Слідство з'ясовує особи інших неповнолітніх потерпілих та перевіряє чоловіка на причетність до створення та розповсюдження дитячої порнографічної продукції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція