На Сумщині піснями зустріли бійців, які півроку боронили країну (ФОТО)

Для бійців грав духовий оркестр 27-ї реактивно-артилерійської бригади Збройних Сил України та звучали пісні у виконанні колективу "Лебедія"

Керівництво Лебединського району й міста, громадськість й рідні урочисто зустріли військовослужбовців 27 Сумського реактивного артилерійського полку, які понад півроку боронили країну на Сході, передає Depo.Суми із посиланням на "Сумські дебати".

У рамках ротації бійці військової частини разом з технікою прибули на місце постійної дислокації. Понад півроку вони несли службу на сході нашої держави, виконували бойові завдання в зоні АТО.

Представник командування 27 Сумської реактивної артилерійської бригади капітан Олександр Куришко зазначив, що особовий склад військової частини з гідністю виконав ряд важливих завдань та у повному складі повернувся для продовження служби.

фото: "Сумські дебати"

Для бійців грав духовий оркестр 27-ї реактивно-артилерійської бригади Збройних Сил України та звучали вітальні пісні у виконанні вокального колективу "Лебедія" районного будинку культури.

Нагадаємо, що у Львові відбулась ротація канадських військових.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми