На Сумщині перерахували майбутніх абітурієнтів

В області визначено шість округів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Цього року на Сумщині у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть участь 9 469 майбутніх абітурієнтів, передає Depo.Суми із посиланням на "Трибуну".

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії Гробової, в області визначено шість округів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання: м. Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка.

Стосовно пробного ЗНО у 2019 році, то воно проходитиме для всіх бажаючих, які хочуть ознайомитися із самою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

На сьогодні в області кількість бажаючих ознайомитися із попередньою процедурою проведення ЗНО значно збільшилася. У порівнянні із 2018 роком, коли кількість учасників на пробне ЗНО була 4765, у цьому році вже зареєстровано 5064 учасників з Сумської області, які обрали 7605 тестів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено 16 та 23 березня.

Також абітурієнтам нагадали про порядок користування мобільними телефонами: ними можна буде користуватися до моменту входження на пункт тестування. Користування мобільними засобами зв'язку є порушенням,

внаслідок якого абітурієнта можуть видалити з пункту тестування та відсторонити від проходження ЗНО.

Нагадаємо, що раніше у міністерстві освіти повідомили про зміни у здачі державної підсумкової атестації за технологією ЗНО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми