На Сумщині пенсіонерка організувала притулок для собак

Наразі у "приватному" притулку в Глухові живуть 20 цуценят

Пенсіонерка з Глухова на Сумщині Тетяна Романова у власному дворі організувала "дитячий будинок" для покинутих цуценят, повідомляє Depo.Суми з посиланням на "Неделю".

Проблема бродячих собак в Глухові не те що з кожним днем ​​загострюється - вона просто взяла перманентний характер. Це як хронічна хвороба, при якій періодично бувають загострення. А те, що трапилося два місяці тому взагалі мало летальний результат. На жінку, що їхала на велосипеді, напали кілька собак, які живуть в гаражному кооперативі. Вона впала, отримала переломи, а через день раптово померла, кажуть, відірвався тромб.

І завжди в даній проблемі є два аспекти. Одні вимагають від влади за всяку ціну захистити їх від собак, інші ж вимагають покарання безвідповідальним громадянам, які викидають на вулицю цуценят, не хочуть стерилізувати домашніх тварин, не несуть відповідальності за приручених і підгодованих дворових псів.

А пенсіонерка Тетяна Романова власними силами організувала притулок для чотириногих у дворі барачного будинку. Чутка про те, що жінка забирає непотрібних цуценят, швидко облетіла найближчі околиці міста, і у неї дуже швидко назбиралося понад 20 (!) покинутих собачат.

Тоді Тетяна Романова вирішила, що на свою пенсію і їстівні пожертвування сусідів вона просто не в силах прогодувати тварин. Тому вирішила шукати для своїх підопічних добрі руки. По середах вона виносить клітку на п'ятачок біля автостанції.

"Цим питанням займаємося я і три моїх однодумниці. Збираємося з подругами записатися на прийом до мера Мішеля терещенка і поцікавитися, чому майже за два роки його роботи він до сих пір не виконав обіцянку побудувати притулок в місті. Це дуже потрібний крок, адже відстрілювати собак заборонено. Ми як волонтери готові у всьому допомагати. Якщо реакції ніякої не буде, ми готові організовувати мітинг під міськрадою", - рішуче каже пенсіонерка.

Нагадаємо, що згідно з "Програмою поводження з тваринами" в Глухові на 2016-2017 роки з міського бюджету в рік виділяється 60 тис. грн на стерилізацію тварин. У 2016 році було прооперовано 156 тварин, з них 54 бездомних. Про створення притулку мова поки не йде.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми