На Сумщині оголосили карантин у зв'язку зі спалахом сибірської виразки

Карантин у с. Миропілля Краснопільського р-ну триватиме до 13 липня

Причиною таких радикальних заходів з боку працівників сумського управління Держспоживспілки став спалах сибірської виразки, яку фахівці профільної служби зафіксували в с. Миропілля Краснопільського району наприкінці кінці червня. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на Сайт міста Суми.

"Ми взяли проби ґрунту, води, трупів похованих тварин і відібраний матеріал відправили на експертизу. В екстреному порядку була проведена дезінфекція місцевості та проведено низку дій по локалізації, ліквідації та недопущення розповсюдження інфекції ", - розповів заступник начальника Головного управління Держспоживспілки Лазоренко Євген.

Результати лабораторних досліджень будуть відомі вже наступного тижня. А поки на території с. Миропілля офіційно оголошено карантин до 13 липня. У зв'язку з цим введено обмеження на випас рогатої худоби на пасовищах і його пересування по місцевості.

Медики радять сумчанам не втрачати пильності, бути уважними при купівлі м'яса в місцях торгівлі і, при появі перших симптомів хвороби (фурункули, рани у вигляді виразок на руках і кистях рук), негайно звернутися до лікаря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #карантин