На Сумщині на території заводу стався вибух

Два чоловіка розбирали у орендованому на шосткинському заводі "Зірка" приміщенні невідомий предмет, який вибухнув

10 травня на апаратній нараді при голові Сумської ОДА директор Департаменту цивільного захисту населення Олександр Милаш повідомив, що 4 травня стався вибух на території заводу "Зірка" в Шостці, повідомляє Depo.Суми з посиланням Sumy.today.

"На території підприємства орендував приміщення колишній очільник підприємства "Елга", а нині власник однієї із фірм у Шостці. Згаданий громадянин, розбирав разом із іншим чоловіком, який не працює на території "Зірки", сторонній предмет. Стався вибух і обидва громадяни отримали травми. Наразі особи перебувають у лікарні, ведуться слідчо-оперативні дії", - розповів Милаш.

За словами начальника управління охорони здоров'я Сергія Бутенка, за дорученням голови облдержадміністрації відразу ж до Шостки санавіацією була вислана бригада фахівців і люди отримали кваліфіковану медичну допомогу.

"Найбільш постраждала особа прооперована, ми робили все можливе, максимально намагалися зберегти кисть. Крім того, були вилучені уламки з м'яких тканин – обличчя, живота. Зараз в обох хворих стан стабільний", – повідомив Бутенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #вибух