На Сумщині на співробітників дитячого закладу завели кримінальну справу

Керівнику закладу та двом старшим медсестрам вручені повідомлення про підозру в службовому підробленні

Прокуратурою Сумської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення службовими особами одного дитячого закладу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (привласнення або розтрата майна) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення прокуратури.

Встановлено, що декілька працівників зазначеного закладу протягом останніх років регулярно залишали територію України на 2-3 місяці у власних справах. Незважаючи на це, керівництвом установи до табелів обліку робочого часу вносилися завідомо неправдиві відомості про нібито перебування цих осіб на робочих місцях.

У подальшому, на підставі вказаних підроблених документів, їм нараховувалась та виплачувалась заробітна плата, а також обчислювався загальний трудовий стаж.
У п'ятницю, 22 грудня 2017 року, в комунальній установі та за місцем мешкання окремих її працівників провели обшуки. Керівнику закладу та 2 старшим медсестрам вручені повідомлення про підозру в службовому підробленні за ч. 1 ст. 366 КК України. Остаточна кваліфікація дій підозрюваних буде встановлена після висновку фахівців щодо точної суми привласнення коштів.
Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, як прокуратура повернула землю на Волині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми