На Сумщині матір-боржницю по аліментах відправили на громадські роботи

Мати двох дітей працює на благоустрої території щоб сплатити борг за аліментами

На Сумщині у першій трійці боржників-аліментників, які одними з перших в Україні почали відпрацьовувати призначені їм години суспільно-корисних робіт, є й жінка, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення ОДА.

Мати двох дітей 10 і 11 років працює на благоустрої території у Великописарівському районі, щоб сплатити борг за аліментами у сумі 13 тисяч гривень.

Батьки-аліментники також заробляють кошти на дітей фізично: у Великій Писарівці боржник рубає дрова для фельдшерсько-акушерського пункту; у Краснопіллі – розчищає сніг на території комунальної установи.

"Все цілком справедливо: розрахуйся з власними дітьми і живи спокійно. Немає роботи, немає доходів – уперше згідно нововведень до закону для батьків, які не платять аліменти, введено можливість заробити на суспільно-корисних роботах і сплатити кошти дітям", – говорить очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

За її словами, на Сумщині вже винесено 21 постанову згідно ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає від 120 до 240 годин суспільно-корисних робіт.

Нагадаємо, що юстиція Сумщині з-за кордону дістала батька-аліментника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #діти