На Сумщині люди на колінах провели в останню путь загиблого під Авдіївкою героя

Юрія Щербину поховали у Білопільському районі

42-річний герой загинув на сході України від отриманого під Авдіївкою поранення. Попрощатися до будинку загиблого прийшли рідні, друзі, колишні однокласники, представники влади, жителі району та бойові побратими, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу сумської облради.

Народився Юрій Щербина 16 липня 1974 року в робітничій родині. Навчався у Кальченківській загальноосвітній школі, після якої вступив до Сумського професійно-технічного училища №11. З 1995 до 1997 роки проходив службу у лавах Збройних сил України. Після служби працював на Куянівському цукровому заводі. Пізніше, щоб матеріально підтримувати родину, трудився на різних роботах. Мав працьовиті, золоті руки будівельника. Був життєлюбом, не боявся труднощів, не пасував перед проблемами. Мав сім'ю. Його поважали друзі й односельці.

У зону проведення АТО Юрій Щербина був мобілізований з перший її днів, у квітні 2014 року. Через рік звільнився в запас. У листопаді 2016 року підписав контракт з Міноборони з твердим рішенням: захищати рідну землю.

Юрія Щербіну відрядили в зону проведення АТО, де старший сержант став командиром відділення зенітного взводу.

Проводжали героя в останню путь стоячи на колінах, схиливши голову перед світлою пам'яттю загиблого земляка. Ніхто не ховав сліз. Похоронна процесія, що розтягнулася на кількасот метрів, йшла під звуки військового оркестру.

На цвинтарі у с. Крижик, де біля батька був похований Юрій, відбувся траурний мітинг. Поховали Героя під залпи автоматів, у супроводі Державного Гімну України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми