На Сумщині горе-матір кинула семирічну дитину на вокзалі

Маленька дівчинка тривалий час знаходилася в залі очікування без супроводу дорослих, тож працівниця вокзалу викликала поліцейських

До поліції Шостки звернулася працівниця місцевого вокзалу. Жінка розповіла, що в залі очікування без супроводу дорослих вже тривалий час знаходиться маленька дівчинка, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної поліції.

На вказане місце одразу виїхала група правоохоронців. За їх словами, незважаючи на прохолодну погоду, дівчинка була легко вдягнута і інші пасажири поділились з нею своїм одягом. Під час бесіди дитина розповіла, що на вокзалі вона очікує матір та бабусю, які поїхали електричкою торгувати товаром.

Семирічну дівчину відправили до дитячої лікарні, а пошуки її матері тривали майже дві доби. Знайшлася вона лише після дзвінка поліцейських родичам дівчинки. Жінка прийшла до соціальної служби де їй і повідомили, що дитина знаходиться в лікарні з переохолодженням.

34-річна мати розповіла, що залишила доньку вдома на старшого сина, якому 12 років, проте дівчинка втекла і подалася на вокзал.

Наразі дитина продовжує лікування, з нею працюють психологи. У відношенні матері складено черговий адмінпротокол за ознаками ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей"). Горе-матері загрожує штраф від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція