На Сумщині дві об'єднані громади прийняли стратегії розвитку

На сесіях громад депутати прийняли бюджети на 2018 рік та статути громад

Боромлянська та Краснопільська ОТГ тепер із головним документом розвитку. У ньому міститься коротка характеристика стану соціально-економічного і просторового розвитку громади, а також йдеться про стратегічне бачення та пріоритетні цілі, звітність перед громадою, фінансові джерела та інструменти реалізації стратегії, передає Depo.Суми із посиланням на сайт ОДА.

Як зазначив голова Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук, під час планування розвитку громади ключовим було виявлення реальних потреб жителів, бачення проблем громади, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів. Саме з цією метою була розпочата робота з підготовки та затвердження Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки.

Основний акцент Боромлянської Стратегії спрямований на підтримку та розвиток початкової і середньої освіти та позаурочної зайнятості.

На сесіях громад депутати прийняли й бюджети на 2018 рік та статути громад. Зокрема, Краснопільська ОТГ затвердила підписану на минулому тижні Угоду з Недригайлівською ОТГ з міжмуніципального співробітництва в частині спільного фінансування проектно-кошторисної документації на побудову в 2018 році Центру безпеки.

Нагадаємо, що децентралізаційна цивілізація дійшла і до Меджибожа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми