На Сумщині до 6 років позбавлення волі засудили розбещувача мололітньої

Обвинувачений не визнавав своєї провини, пояснюючи, що він лише намагався зробити дитині масаж, однак під тиском зібраних доказів - зізнався в скоєному

У Сумах за рішенням суду 57-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо 13-річної дівчинки, визнано винним у розбещенні малолітньої та призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прокуратуру Сумщини.

Подія сталась 12 червня 2016 року в одному із сіл Сумського району. Дорослий чоловік запросив до себе в помешкання двох дівчаток, які проживали з ним по сусідству. Молодшу, якій на той час було чотири роки, він залишив у одній кімнаті, а старшу завів у іншу, де оголився та демонстрував дівчинці свої принади.

Зрозумівши, що відбувається щось непристойне, менша вибігла з квартири та розповіла про побачене дорослим. Мами обох дівчаток чимдуж побігли до помешкання, де побачили оголеного чоловіка та розгублену дитину.

"Спочатку затриманий не визнавав своєї провини, пояснюючи, що він лише намагався зробити дитині масаж. Однак під тиском зібраних доказів обвинувачений зізнався в скоєному та нібито розкаявся", - зазначив прокурор Сумської місцевої прокуратури Леонід Криушенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми