ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині директор благодійного фонду продав 68 нерозмитнених автівок

Державі завдані збитки на загальну суму 3,276 млн грн

Depo.
13 жовтня 2017 16:20
ФОТО: depo.ua

У п'ятницю, 13 жовтня, прокуратура Сумської області повідомила про підозру директора Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області "Соцінвест", який, нехтуючи моральністю благодійної діяльності та зловживаючи своїми повноваженнями, протиправно реалізував 68 транспортних засобів. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на прокуратуру Сумщини.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Прокуратурою та співробітниками СБУ в Сумській області встановлено, що за рішенням комісії щодо розпорядження майном зазначеному фонду безоплатно надано для використання у благодійних цілях 82 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані. Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому підозрюваний зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов'язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній малозабезпеченій категорії громадян та інвалідам транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов'язкових платежів до бюджету на загальну суму 3,276 млн грн.

Оскільки, підозрюваний уникає спілкування з органом досудового розслідування, то повідомлення про підозру, як того вимагає чинне законодавство, вручене дорослому члену його сім'ї. На даний час вирішується питання про оголошення директора фонду в розшук.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми