На Сумщині через недбалість рідних загубився чотирирічний хлопчик

На дитину, що без супроводу дорослих зайшла до крамниці, звернули увагу продавці, та передали хлопчика поліцейським

До поліції Шостки надійшло сповіщення про заблукалу дитину від продавця однієї з місцевих крамниць по реалізації канцелярських товарів, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" ГУНП Сумщини.

Жінка розповіла, що до в магазин без супроводу дорослих прийшов маленький хлопчик, який, скоріш за все, загубився. Хлопчик взяв набір олівців та пластиліну, а коли продавці спитали, де його батьки, відповів, що не знає. На місце виклику одразу були направлені співробітники поліції у складі групи реагування патрульної поліції.

Правоохоронці зазначили, що маленька дитина не могла точно назвати своє прізвище та адресу. В той же час, з заявою про його розшук до поліції ніхто не звертався, тож його батьків шукали за списками дитячих садків міста і розмістили відповідне оголошення у місцевій інтернет- газеті та у соціальних мережах.

За кілька годин мати хлопчика знайшлась сама - молода 24-річна жителька Шостки подзвонила співробітниці поліції за номером телефону, який був вказаний в оголошенні. Мати розповіла, що вона знаходилась вдома з меншими дітками, віком трьох років та шести місяців. Старшого сина, чотирирічного Арсенія, взяла з собою на роботу мати чоловіка. Поки бабуся відволіклася у своїх справах, дитина зникла. Самостійні пошуки були невдалими, а в поліцію вони побоялися звертатися.

Правоохоронці передали маленького мандрівника матері, попередньо провівши з нею профілактичну бесіду. Наразі Арсеній перебуває вдома, в колі родини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми