На Сумщині бухгалтеру повідомили про підозру за несплату податків

Дії бухгалтера призвели до заниження податку на додану вартість на загальну суму 1,6 млн грн

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Державної фіскальної служби викрито головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю – надавача житлово-комунальних послуг по м. Суми у підробці документів та ухиленні від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету 1,6 млн грн. Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на сайт обласної прокуратури.

Слідство встановило, що службова особа протягом 2014-2016 років умисно не вносила до податкових декларацій податкові зобов'язання по наданих житлово-комунальних послуг, вартість яких відшкодовувалась із бюджету в якості пільг та субсидій.

Вищезазначені дії призвели до заниження податку на додану вартість на загальну суму 1,6 млн грн. Крім того, за результатами проведеної податкової перевірки до товариства додатково застосовано штрафні санкції за вказане порушення на суму 394 тисяч гривень.

На цей час після втручання прокуратури до бюджету перераховано майже 2 млн грн. Головному бухгалтеру товариства вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Нагадаємо, що на Сумщині підприємця підозрюють у систематичній несплаті податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми