На Сумщині 55-річна жінка гнала самогон у промислових масштабах

Поліцейські вилили до каналізації півтори тони браги, та вилучили чотири самогонні апарати

До поліції надійшла інформація відразу від кількох місцевих жителів про те, що по вулиці Горького, в Ромнах, власниця приватної оселі приторговує самогоном, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної поліції.

Правоохоронці, отримавши відповідну санкцію суду на огляд домоволодіння, завітали за вказаною адресою.

"Побачене неабияк вразило навіть бувалих полісменів, Практично все житло власників було обладнане під потреби самогоноваріння - у кімнатах стояли кільканадцять пластикових ємностей різного об'єму, вщент наповнені брагою різного ступеню "визрівання". На кухні безперебійно працювали кілька самогонних апаратів", - прокоментував ситуацію заступник начальника Роменського відділу поліції Сергій Башкіров.

Розмах, з яким вівся бізнес на саморобній горілці, дав правоохоронцям підстави вважати, що 55-річна власниця житла не лише сама продає оковиту, але й постачає її в кілька точок, що підпільно реалізують самогон на території райцентру.

І хоча сама жінка стверджує, що гонить самогон виключно задля власного вжитку, таке наївне пояснення не може ввести в оману працівників поліції, тож вони зараз перевіряють, куди ще збувалась продукція домашньої винокурні.

До речі: ані вона сама, ані її чоловік горілкою не зловживають, і ведуть цілком пристойне життя.

Загалом же того дня співробітники Роменського відділу поліції облікували й вилили до каналізації півтори тони браги, та вилучили чотири самогонні апарати.

Наразі на жінку складено адмінпротокол за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), у відповідності з якою вона повинна буде сплатити штраф.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція