ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На станції Конотоп розформований лінійний відділ міліції

Співробітники ЛВМ впевнені, що реорганізація погіршить безпеку на залізниці
Depo.
27 липня 2015 11:33
ФОТО: depo.ua
На станції Конотоп розформований лінійний відділ міліції
На станції Конотоп розформований лінійний відділ міліції

Транспортна міліція, до складу якої входив лінійний відділ на станції Конотоп, буде розформована, оскільки дублювала функції інших департаментів і мала невелике навантаження. Про це заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе поінформувала журналістів на відкритті офісу Департаменту патрульної поліції Києва, повідомляє Depo.Суми з посиланням на 05447.com.ua.

"У системі є багато дублюючих структур. А для просування реформ нам потрібен ресурс, нам потрібна внутрішня економія, а не тільки надія на зовнішню допомогу і бюджет України", - сказала вона.

За словами Згуладзе, транспортна міліція не мала достатньої завантаженості роботою. "Ми подивилися на статистику транспортної міліції. У них було мало роботи: у слідчого всього три справи на місяць, тоді як у районних центрах у слідчого в три рази більше роботи. Тому недоцільно мати окремий блок тільки для залізниці. Тому ми оптимізували цю структуру, а перекривати проблематику залізниці буде звичайна кримінальна поліція", - сказала Згуладзе.

У той же час самі співробітники конотопського ЛВМ кажуть, що реорганізація лінійних відділень міліції тільки погіршить безпеку на залізниці - втручатися в небезпечні ситуації буде нікому. Але як би там не було, до кінця літа конотопський лінійний відділ міліції, втім, як і всі ЛВМ в Україні, розформують.

Співробітники конотопського лінійного відділу міліції вже підшукують нові місця роботи, а функції лінійного відділу, який охороняв безпеку на залізниці та конотопському вокзалі покладуть на Конотопський міський відділ УМВС України в Сумській області.

"Якщо лінійні відділення міліції реорганізують, і вони будуть підпорядковані місту, невідомо, чи буде на вокзалі досить міліціонерів, які зможуть підійти в разі непередбачених ситуацій. Іноді ми не можемо вирішити проблеми. У поїздах відбуваються крадіжки, є випадки пияцтва, неадекватної поведінки. Справитися з ними дуже важко", - кажуть залізничники.

Нагадаємо, лінійному відділу на станції Конотоп підпорядковувалися п'ять лінійних пунктів міліції на станціях Терещенська, Шостка, Путивль, Зернове, Хоробичі. Ділянка обслуговування проходила Сумською (територіями Білопільського, Буринського, Глухівського, Конотопського, Кролевецького, Середино-Будського, Шосткинського та Ямпільського районів) та Чернігівською областями (територіями Бахмацького, Борзнянського, Городнянського, Коропського, Корюківського, Менського, Новгород-Сіверського, Сосницького, Семенівського та Щорського районів).

Більше про життя на Сумщині читайте на Depo.Суми.