На СНВО хочуть, аби палац культури забрало місто

Об'єкт є збитковим і обходиться підприємству у 1 250 000 грн на рік

Палац культури ПАТ "Сумське НВО" хочуть передати у комунальну власність, повідомляє Depo.Суми.

Звернення про це написали працівники та батьки вихованців закладу, після того, як підприємство, що їх утримує Маш-Сервіс, яке належить Сумському "НВО", повідомило про консервацію закладу через відсутність грошей.

На цей момент oб'єкт обходиться СНВО близько 1 250 000 грн на рік, дохідна частина цього об'єкта 570 000 на рік. Тому ми вийшли з ініціативою передати у комунальну власність і завчасно повідомили міську владу і сформулювали, що з 1 червня припиняємо діяльність ДП. Ми чекаємо зворотнього зв'язку, визначитися із вартістю будемо через експертизу", – розповівв директор з матеріально-технічного забезпечення СНВО Олексій Рябенков.

Директор Палацу культури Людмила Велінська найкращим варіантом вважає передачу приміщення у комунальну власність. Батьки та викладачі направили лист з таким проханням міському голові.

"Для того, щоб щось придбати треба знати остаточну ціну, щоб фінансисти назвали остаточну вартість", – пояснив мер Сум Олександр Лисенко. Він повідомив, що зараз триває підготовка умов, на яких міськрада згодна прийняти будівлю на баланс.

На сьогодні, у Палаці культури працює 23 гуртки, у яких займаються близько 1000 вихованців від 3 років до пенсійного віку. Питання про подальше існування Палацу виникає не вперше. Подібне обговорювалося у лютому 2013.

Відео UA:Суми

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми