ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На розвиток місцевих громад депутати виділили 11 мільйонів гривень

Таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії Сумської обласної ради
Depo.
26 травня 2015 08:44
ФОТО: depo.ua
На розвиток місцевих громад депутати виділили 11 мільйонів гривень
На розвиток місцевих громад депутати виділили 11 мільйонів гривень

Цього року на реалізацію програми Проектом ПРООН буде виділено 11 млн. гривень. В Проекті беруть участь Великописарівський, Глухівський, Лебединський, Недригайлівський, Охтирський, Липоводолинський, Середина-Будський та Шосткинський райони, пише Суми.depo.ua.

Проект направлено на стимулювання сталого соціального, економічного та екологічного розвитку територіальних громад області.

Основні проблеми, на розв'язання яких спрямовано заходи Проекту: низький рівень самоорганізації та суспільної єдності в громадах; незадовільний рівень базової місцевої інфраструктури у сфері енергозбереження та енергоощадних технологій, водопостачання, охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища, розвитку сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів; недостатність грошових ресурсів на місцевому рівні для здійснення заходів, спрямованих на відновлення та сталий розвиток територій.

Проблеми, на розв'язання яких спрямована Програма, вирішуються через упровадження децентралізації управління територіями шляхом формування та розвитку мережі самоврядних організацій, покращення професійних навичок і знань представників громадських організацій та місцевих органів влади з метою запровадження та подальшого фнкціонування прозорої системи місцевого самоврядування за участю громадськості.

Це має сприяти сталому соціально-економічному розвитку територій та вирішенню місцевих проблем у сфері енергозбереження, водопостачання, охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища, розвитку сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів - шляхом реалізації мікропроектів громад, тощо.

Нагадаємо, як повідомлялося, сумські обласні депутати звернулися до Кабміну та Верховної Ради щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування.